Blog sklepu AktywnySmyk.pl

Moda na rowerek biegowy w Tychach

Musimy to zacytować:

Przesyłka dotarła w tempie ekspresowym. Dziękuję :)

Puki wzbudził dziki entuzjazm i zupełnie przyćmił poprzedni, mniejszy model, choć jeszcze dzień wcześniej był płacz, że „nikomu nie oddam mojego Pukiego, bo nowy na pewno będzie zepsuuutyyyyyyyyy!”. ;)

Boskie są te rowerki! Dzięki nim mam wrażenie, że rozpoczęliśmy modę na ‚biegówki’ w Tychach, bo w zeszłym roku każdy nas zaczepiał „co to? i dlaczego nie ma pedałów?” A w tym roku, przy pierwszym cieplejszym dniu, zaobserwowaliśmy cały wysyp laufradów.

Katarzyna

Taki e-mail z rana powoduje, że uśmiech nie znika nam z mordek jeszcze długo w ciągu dnia ;-) ;-) dla takich chwil w końcu się tym zajmujemy!

AktywnySmyk napisał dnia 17 marca 2011 w kategorii: Dzieci na rowerkach biegowych, Klienci AktywnegoSmyka, o AktywnymSmyku
Tagi wpisu: Puky   rowerek bez pedałów   Rowerek biegowy Puky   Rowerki biegowe  
  • Agnieszka

   Witamy Tyszankę Katarzynę :)
   Naszą przygodę z rowerkiem biegowym rozpoczęliśmy wiosną zeszłego roku. I… dołączamy się do grona propagatorów laufradów w Tychach i… nad morzem, gdzie nasz syn doskonalił umiejętnośc jazdy. Teraz przymierzamy się do zakupu rowerka PUKY. Ponieważ znam możliwości destrukcyjne naszego syna postanowiliśmy kupić rowerek PUKY, ale używany. Może warto byłoby założyć klub miłośników PUKY, na którym można byłoby zamieszczać ogłoszenia o chęci zakupu i zbycia rowerków tej marki?

   Pozdrawiam serdecznie,
   szkabona