Blog sklepu AktywnySmyk.pl

Nowość – rowerek biegowy Kettler Spirit Air

Rowerki biegowe Kettler - seria Spirit Air

Rowerki biegowe Kettler - seria Spirit Air

Rowerek biegowy Spirit Air to nowa propozycja firmy Kettler, w której zastosowano nisko prowadzoną ramę, zasadniczo inną niż ta w dotychczasowych modelach Speedy i Sprint Air lecz podobną do tej, która znajduje się w Run Air. Rama prowadzona jest nisko co ma ułatwić wsiadanie i zsiadanie z rowerka. Młody kierowca nie musi podnosić nóżki ponad siodełkiem, teraz może przełożyć ją przed nim, gdyż rama znajduje się na wysokości ok. 17 cm. W najniższym miejscu ramy zamocowano podest, na którym dziecko może trzymać stopy podczas np. zjazdu z górki na pazurki ;-) Kształt podestu powoduje, że rama ma gładsze przejście w okolicy łączenia się głównej rury ramy oraz tylnego widelca. Należy też wspomnieć o siodełku (takie same jak w Run Air), które jest dużo głębsze i krótsze niż te, które można spotkać w rowerkach biegowych Speedy albo Sprint Air.

Rowerek biegowy Kettler Spirit Air Rocket

Rowerek biegowy Kettler Spirit Air Rocket

Ognisty Rowerek biegowy Kettler Spirit Air Rocket o charakterystycznie obniżonej ramie wyposażonej w podest, posiada regulację siodełka od 37 do 46 cm, kierownicę na stałej wysokości, duże pompowane opony 12½×2¼” o płytkim bieżniku, hamulec tylnego koła i użyteczną nóżkę. Waga 5,5 kg.

Rowerek biegowy Kettler Spirit Air Starlet

Rowerek biegowy Kettler Spirit Air Starlet

Cukierkowy Rowerek biegowy Kettler Spirit Air Starlet o charakterystycznie obniżonej ramie wyposażonej w podest, posiada regulację siodełka od 37 do 46 cm, kierownicę na stałej wysokości, duże pompowane opony 12½×2¼” o płytkim bieżniku, hamulec tylnego koła i użyteczną nóżkę. Waga 5,5 kg.

AktywnySmyk napisał dnia 8 czerwca 2011 w kategorii: Rowerki biegowe Kettler
Tagi wpisu: Kettler Spirit Air   Kettler Spirit Air Rocket   Kettler Spirit Air Starlet   nowość   rowerek biegowy Kettler  
  • Joker

   Mam pytanie – jakiego rodzaju hamulce zastosowano w tych rowerkach? Zauważyłem, że u nas przydałaby się regulacja a nie bardzo wiem, jak ugryźć temat. Z góry dziękuję za pomoc.

  • W rowerkach Kettler stosowany jest hamulec paskowy. Bardzo trudny w regulacji :( Jeśli @disqus_mAP65GV1Xv:disqus rowerek został zakupiony w sklepie AktywnySmyk to zapraszamy do zgłoszenia tematu na adres sklep@aktywnysmyk:disqus.pl. Jeśli rowerek został zakupiony gdzie indziej to proszę wejść na stronę http://pl.kettler.net/kontakt.html i przewinąć stronę do dołu, znajdują się tam punkty sprzedaży firmy Kettler i do nich proszę się udać lub skontaktować.

  • Joker

   Serdecznie dziękuję. Rower (niestety) wyemigrował, więc pewnie będę musiał się z lokalnym serwisem rowerowym skontaktować.
   Miłego dnia życzę :)