Blog sklepu AktywnySmyk.pl

Zapowiedzi AktywnegoSmyka | Mini Seat, polska złota jesień i możliwości 3 w 1

Za oknem śliczna jesień… a my testujemy Mini Seat‚a… 3 w 1 czyli jeździk i hulajnoga Mini Micro w jednym :-)

Jeździk / hulajnoga Mini Seat

Ta nowa koncepcja bardzo nam się podoba… najpierw jeździk (pierwsza z trzech możliwości Mini Seat) drążek z siedziskiem najniżej zamontowanym, potem jak AktywnySmyk rośnie podnosimy siedzisko o poziom wyżej…

Jeździk / hulajnoga Mini Seat Micro

Potem można zdemontować siedzisko, zostawić sam krótki drążek (druga z trzech możliwości Mini Seat) i testować hulajnogę na najniższych smykach… a jak już mamy około 90 cm wzrostu to można zdemontować jeździkowy drążek i zamontować drążek od „oryginalnej” hulajnogi Mini Micro (trzecia z trzech możliwości Mini Seat) :-)

Jeździk / hulajnoga Mini Seat Micro

Zauważcie, że podest ma uchwyt do noszenia :-) to miłe… ale równie dobrze sprawdza się noszenie za uchwyt drążka jeździka… tak czy siak są 2 sposoby aby nosić za dzieckiem hulajnogo/jeździk jak się coś odwidzi albo zmęczy się biedactwo ;-)

Ci co znają hulajnogę Mini Micro doceniają materiał z jakiego została wykonana… sztuczne tworzywo… które na nierównościach nie przenosi w takim stopniu drgań co hulajnoga (a dokładnie podest w hulajnodze) wykonana z aluminium. Tutaj też możecie się spodziewać, że siedzisko ugina się pod pupą podskakującego kilkunastomiesięcznego AktywnegoSmyka :-)

Jeździk / hulajnoga Mini Seat Micro

Finalnie… Mini Seat Micro to jeździk oparty o sprawdzoną konstrukcję hulajnogi Mini Micro przeznaczony dla dzieci od 12 miesiąca* życia, w którym prócz tradycyjnego drążka znajdziecie również drugi, krótki drążek z możliwością zamontowania na nim  na dwóch wysokościach siedziska dla dziecka. Demontując drążek jeździka, a montując długi drążek otrzymujemy hulajnogę, na której mogą jeździć starsze AktywneSmyki.

Wszystkie sygnały na niebie i ziemi wskazują, że Mini Seat dostępny będzie w AktywnymSmyku jeszcze w listopadzie!

* informacja producenta

ps. kurczaczku pieczony… zapomnieliśmy zważyć jeździk Mini Seat… ale poprawimy się niebawem :-)

  • monika mama Zośki

   A gdzie Oblatywaczka Wersja 1,4 ma kask ???
   hehe ;)

  • Kask leży w domu i czeka na debiut oblatywaczki na rowerku biegowym. Nie jesteśmy ortodoksami… uważamy, że roczniaki na jeździkach (o ile nie zasuwają bez opamiętania z górki na pazurki) mogą obejść się bez kasku.

  • Kris

   Kiedy można będzie już zakupić takie cacko dla maluchów ???

  • Patrycja

   Od 3 dni mamy, mini micro w domu, ale nasze 11,5 miesięczne dziecie na razie używa jej jak pchacza :P za żadne skarby nie chce usiąść, ani nawet stanąć okrakiem nad siedziskiem…mam nadzieję, że jej przejdzie :)

  • Najczęściej dzieci, te najmłodsze, zaczynają od pchania jeździka Mini Micro Baby Seat.