Blog sklepu AktywnySmyk.pl

Narta do rowerka biegowego First BIKE… w oczekiwaniu na pierwszy śnieg

Narta do rowerka biegowego First BIKE

Rowerek biegowy First BIKE, jako jedyny z kategorii rowerków biegowych posiada wśród swoich akcesoriów nartę, która zmienia go w śnieżny skibob. Narta zastępuje przednie koło dzięki czemu dzieci mogą biegać na Firstbike’u podczas śnieżnego sezonu. To ciekawa alternatywa dla sanek czy ciężkich skuterów śnieżnych. Sprawdzi się na osiedlowych górkach, alejkach, a nawet w bezpiecznych miejscach na stokach. Nie ma śniegu? Koło z łatwością „wraca” na swoje miejsce. Dwa rozwiązania w jednym. Na każdą porę roku! Narta jest idealna do modelu Cross z grubymi, głęboko bieżnikowanymi oponami oraz do pozostałych modeli z hamulcem.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą rowerków biegowych First BIKE w sklepie AktywnySmyk.pl

Rowerek bez pedałów FirstBIKE Street granatowy Rowerek bez pedałów FirstBIKE Street zielony Rowerek bez pedałów FirstBIKE Street czerwony Rowerek bez pedałów FirstBIKE Street różowy
Rowerek biegowy FirstBIKE Cross Rowerek biegowy FirstBIKE Street PU granatowy
AktywnySmyk napisał dnia 8 grudnia 2011 w kategorii: Rowerki biegowe First Bike
Tagi wpisu: Narta First Bike   rowerek biegowy First Bike  
  • Konkurs na Najlepszy Blog Firmowy 2011

   Szanowni Państwo!

   W tym roku już po raz czwarty organizujemy konkurs na Najlepszy Blog Firmowy. Nauczeni doświadczeniem z poprzednich edycji, wprowadziliśmy udogodnienia: przemodelowaliśmy kategorie, co spowoduje, że jeszcze większa ilość blogów będzie mogła zostać doceniona.

   Przystąpienie do rywalizacji jest ogromną szansą dla blogów i firm: to także popularyzacja social media. Punktem kulminacyjnym konkursu na Najlepszy Blog Firmowy 2011 roku będzie gala, podczas której zostaną uhonorowani zwycięzcy. Ponadto, zaproszeni uczestnicy będą mieli okazję na wymianę doświadczeń i spostrzeżeń związanych z redagowaniem blogów.

   Regulamin w całości znajdą Państwo tutaj: http://blogifirmowe.wordpress.com/2011/09/26/4th-edition-zgloszenia-do-konkursu-najlepszy-polski-blog-firmowy-roku-2011/.

   pozdrawiamy,
   zespół