Blog sklepu AktywnySmyk.pl

Zapowiedzi AktywnegoSmyka – Nowości Early Rider na 2011

Kolejny dzień i kolejna zapowiedź AktywnegoSmyka. Na dzisiaj mamy dla Was parę słów na temat liftingu jaki na 2011 rok planuje producent stylowych, drewnianych rowerków biegowych Early Rider.
Zaczniemy od nowych wersji kolorystycznych (różowej i błękitnej) rowerka biegowego Early Rider Classic. W przeciwieństwie jednak do “kolorowanego” modelu z lat ubiegłych, czyli np Early Rider Classic niebieski – kiedy to barwiona na niebiesko  bądź różowo była rama Classica, tym razem kolorowe będą komponenty w postaci gumowych uchwytów kierownicy oraz miękkiej poduszeczki na siedzenie.

Rowerek biegowy Early Rider Classic 2011

Rowerek biegowy Early Rider Classic 2011 (źródło: facebook.com/earlyriderbikes)

Co jeszcze się zmienia?… zmieniają się logo Early Rider i płomienie na ramie, najlepiej widać to na przykładzie ER Classic w kolorze naturalnym. Rowerek będzie posiadał zmienioną lekko ramę, chodzi o sposób gięcia sklejki oraz piasty zostaną wyposażony w łożyska maszynowe, tak jak ma to już  miejsce w rowerku biegowym Early Rider Lite.

Rowerek biegowy Early Rider Lite 2011

Rowerek biegowy Early Rider Lite 2011 (źródło: facebook.com/earlyriderbikes)

A jak już piszemy o Early Rider Lite… to zmiany będą jedynie wizerunkowe… czyli nowe płomienie na ramie i napis “EARLY RIDER”.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą drewnianych rowerków biegowych firmy Early Rider w sklepie AktywnySmyk.pl

Rowerek bez pedałów Early Rider Lite Rowerek bez pedałów Early Rider Classic Rowerek bez pedałów Early Rider Classic niebieski Rowerek bez pedałów Early Rider Evo
AktywnySmyk napisał dnia 26 stycznia 2011 w kategorii: Rowerki biegowe Early Rider
Tagi wpisu: Early Rider   Early Rider Classic   Early Rider Lite   Zapowiedzi AktywnegoSmyka