Blog sklepu AktywnySmyk.pl

Zawody AktywnySmyk Mistrz Pumptrack’a 2013

Relacja

Przed zawodami BURN Dirtpark – FINAL CHAPTER odbyły się zawody dla najmłodszych rowerzystów biegowych – AktywnySmyk Mistrz Pumptrack’a.
Dziękujemy wszystkim zawodnikom tym z listy startowej i tym nadplanowym za przybycie i start :-)
Każdy z zawodników otrzymał dyplom, a trzech pierwszych rowerzystów (z dwóch kategorii) otrzymało medale i nagrody rzeczowe.

Nagrodziliśmy również dyplomami i medalami najmłodszą zawodniczkę, która wystartowała na jeździku (z pomocną mamą)… oraz dwuletniego rowerzystę biegowego, który również wystartował (z pomocą taty) :-)

Tor był trudny! Pumptrack znajdujący się na obiekcie Burn Dirtpark jest torem przeznaczonym dla doświadczonych rowerzystów i nie wszystkie trzylatki radziły sobie z nim… dlatego z pomocą służyli rodzice lub starsze rodzeństwo. Szkoda, że była to ostatnia szansa przejechania się pod balonem Burn Dirtpark… obiekt zostaje zamknięty. W planach organizatorzy mają już nową koncepcję, również z torem do pumptrack’a. Mocno im zatem kibicujemy i mamy nadzieje, że w przyszłym roku odbędą się kolejne zawody na rowerkach biegowych oraz dla najmłodszych na rowerkach z pedałami.


Zaproszenie

Zawody dla dzieci na rowerkach biegowych

Zapraszamy 9 listopada 2013 na zawody dla dzieci “AktywnySmyk Mistrz Pumptrack’a” na rowerkach biegowych, które odbędą się na krytym torze do pumptrack’a w Warszawie na terenie Burn dirtpark.org. Aby wziąć udział w zawodach należy zarejestrować się. AktywnySmyk musi posiadać rowerek biegowy, odpowiednie umiejętności :-) i obowiązkowo kask (warto mieć ochraniacze). Treningi zaczynają się od 10.00, start zawodów przewidziano na 11.00.

Zawody “AktywnySmyk Mistrz Pumptrack’a” odbędą się przed zawodami dla troszkę starszych AktywnychSmyków BURN Dirtpark – FINAL CHAPTER

Konkurencja: Przejazd na czas po pętli pumptrack’a.

Kategorie wiekowe:

  • 3 lata – rocznik 2010
  • 4 lata – rocznik 2009

Miejsce: BURN Dirtpark Warszawa – (mapa dojazdu)

Data: 9 listopada 2013

Czas:

  • Trening: 10.00 – 11.00
  • Start zawodów: 11.00
  • Zakończenie zawodów najpóźniej 12.00

Uczestnikiem zawodów może być dziecko w wieku 3 lub 4 lat, którego rodzic/opiekun dokona zgłoszenia poprzez formularz dostępny pod adresem “AktywnySmyk Mistrz Pumptrack’a – zgłoszenie” (lub poniżej), ilość miejsc startowych ograniczona. Rodzic/opiekun ponosi odpowiedzialność za dziecko. Uczestnik musi posiadać sprawny rowerek biegowy oraz kask (najlepiej i ochraniacze). Udział w zawodach jest bezpłatny. Zawody rozgrywane są w dwóch kategoriach wiekowych 3 i 4 lata. (Na miejscu jest możliwe wypożyczenie kasku i ochraniaczy – ilość ograniczona.)

Zgłoszenie:

Zawody BURN DirtPark – Final Chapter

Zawody Final Chapter to contest dirt MTB-BMX w kategoriach amator oraz pro, a także pumptrack dla wszystkich kategorii wiekowych. 9 Listopada będzie ostatnią okazją do zobaczenia czołówki polskiego dirtu na BURN Dirtparku. Niesamowite emocje i ogromna dawka adrenaliny serwowana na najwyższym poziomie. Warto przyjść i zobaczyć tak niesamowite miejsce w samym Centrum Warszawy.

Loty na wysokość 6 metrów, podniebne rowerowe ewolucje zapierające dech w piersiach – to jedyne w swoim rodzaju zawody których nie możesz przegapić! Dla widzów zaplanowane są dodatkowe atrakcje …

Więcej info na FB: https://www.facebook.com/events/524668364281079

Post użytkownika dirtpark.org.
AktywnySmyk napisał dnia 4 listopada 2013