Blog sklepu AktywnySmyk.pl

Konkurs “Wakacje Aktywnego Smyka 2009” – wyniki

Wyniki (21 wrzesień 2009)

O północy z 20 na 21 września, na dwa dni przed końcem kalendarzowego lata zamknęliśmy głosowanie w wakacyjnym konkursie fotograficznym Aktywnego Smyka. Na 23 zdjęcia konkursowe głosowano aż 959 razy. Niektórzy aktywni rodzice zwerbowali do głosowania wszelkich znajo i nieznajomych co poskutkowało pięknymi wynikami w głosowaniu na ich pociechy. Niestety zwycięzca jest tylko jeden, a w tym konkretnym przypadku wyprzedza on resztę peletonu powalającą ilością głosów, więc nie ma mowy o dogrywkach.

Baaaaardzo wszystkim dziękujemy za zabawę i obiecujemy powtarzać takie konkursy w przyszłości.

A oto wyniki głosowania:

WYNIKI konkursu Wakacje Aktywnego Smyka 2009

Zwycięstwo w konkursie i wyklikaną nagrodę publiczności zdobywa zdjęcie nr 11, czyli Wiktorek, na którego głosowano 252 razy!

Wiktorek otrzymuje plecak Deuter Ultra Bike wraz z litrowym bukłakiem Deuter.

WIKTOREK - zwycięzca w konkursie Wakacje Aktywnego Smyka 2009

Dodatkowo ekipa AktywnegoSmyka postanowiła nagrodzić smyki na 3 innych zdjęciach, które przypadły nam do gustu – koszulkami AktywnegoSmyka!

Koszulka AktywnegoSmyka

Zostały wyprodukowane tylko 4 takie koszulki, z których jedną nosi testowo nasz prywatny, smykowy oblatywacz, a pozostałe nosić będą:

Numer 5 czyli Mikołaj, za fantastyczne akrobacje na laufradzie ;-)

Mikołaj

Numer 7 czyli Adaś, za udany rowerowy debiut w tak młodym wieku. W tym przypadku wyróżniamy dwa górne zdjęcia kompozycji bo jazdy bez kasku (nawet w upały) nie pochwalamy ;-)

Adaś

Numer 9 czyli Misiak, który dostanie od nas koszulkę za świetną stylizację zdjęcia, kolorystykę, światło i fantastyczne okoliczności przyrody ;-)

Misiak

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy, głosującym w konkursie pięknie dziękujemy za wspólną zabawę, a wszystkim konkursowym smykom życzymy dalszych aktywnych sukcesów!

Zwycięskich rodziców prosimy o podesłanie adresu do korespondencji wraz z nr telefonu (dla kuriera), na który będziemy mogli wysłać nagrody. Maile prosimy wysłać koniecznie z tego samego adresu, z którego wysyłaliście do nas Państwo zdjęcia na konkurs.

Zaczynamy głosowanie… do dzieła! (14 września 2009)

Najpierw przejrzyj “Galerię zdjęć konkursowych” (klikając na miniaturkę otrzymasz powiększenie oraz opis zdjęcia), wybierz najfajniejszego Aktywnego Smyka, zjedź ciut niżej i w “Formularzu głosowania” zaznacz kółko obok imienia (numerka) wybrańca i koniecznie kliknij “głosuj”. Dobrze się zastanów, bo możesz zagłosować na tylko jedno zdjęcie!

Aby zwiększyć szanse swojego faworyta na wygraną – wyślij link do galerii swoim znajomym i rodzinie, wrzuć na blipa, twitter’a, śledzika, naszą-klasę, flakera, facebook’a itp ;-)

Głosujemy do północy 20 września. Wyniki 21 września.

Dziękujemy za twój głos na najfajniejszego Aktywnego Smyka ;-)

Jeśli chcesz skomentować jakieś konkretne zdjęcie – wpisz w komentarzu jego numer!

Galeria zdjęć konkursowych

Formularz głosowania

[polldaddy poll=1987779]

Informacja o konkursie (1 września 2009)

konkurs-wakacje-2009

Ogłaszamy konkurs na wakacyjne zdjęcie Aktywnego Smyka!

Aby wziąć w nim udział w dniach 1 – 13 września 2009 prześlij na adres konkurs@aktywnysmyk.pl wakacyjne zdjęcie  twojego Aktywnego Smyka na laufradzie lub innym “aktywnym” sprzęcie sportowym. W tytule maila wpisz słowo “Konkurs” a w jego treści imię lub pseudonim Smyka oraz krótki opis zdjęcia. Prosimy o przesyłanie zdjęcia w formacie JPG o wielkości do 2000px, nie mniej niż 600x600px.

Nadesłane zdjęcia zamieszczone zostaną w galerii na stronie konkursowej już 14 września i od tego dnia, aż do 20 września włącznie będzie można zagłosować na zdjęcie swojego faworyta. (z jednego komputera będzie można oddać tylko jeden głos).

Gracie o nagrodę główną, czyli plecak Deuter Ultra Bike wraz z litrowym bukłakiem Deuter dla modela na zdjęciu, które zdobędzie największą ilość głosów oraz o dodatkowe nagrody przyznane zdjęciom wyróżnionym przez ekipę AktywnegoSmyka.

nagroda-konkurs-2009

Wyniki opublikujemy 21 września.

Regulamin (podgląd w nowym oknie)

ps. wraz z wysłaniem zdjęcia powiadom o konkursie swoich przyjaciół, rodzinę, współpracowników, znajomych, sąsiadów i kogo się tylko da – im więcej osób zagłosuje na zdjęcie twojego Aktywnego Smyka, tym większą macie szansę na wygraną ;-)

AktywnySmyk napisał dnia 31 sierpnia 2009 w kategorii: Sklep AktywnySmyk