Blog sklepu AktywnySmyk.pl

NOWOŚCI: przyczepka InSTEP Take2, rowerek bez pedałów LIKEaBIKE Forest i lampki Knog Frog

instep-take2

W ofercie Aktywnego Smyka pojawiła się przyczepka do roweru Take2 amerykańskiej firmy InSTEP. Przyczepka InStep Take 2 przeznaczona jest do przewozu jednego lub dwójki dzieci w wieku powyżej 1 roku życia oraz bagażu. Idealna na krótsze i średniej długości wycieczki rowerowe. Świetnie sprawdzi się jako pojazd do odwożenia dzieci do przedszkola omijający uciążliwe korki uliczne. Maksymalne obciążenie przyczepki to 45kg.

Model Take2 dostępny jest do 23 września w promocyjnej cenie 790zł!!!

Opis na stronie “Przyczepka rowerowa InStep Take 2

likeabike-forest

Nieustannie poszerzamy dla Was naszą ofertę. Do rodziny stylowych,  drewnianych rowerków LIKEaBIKE, modeli Mini, Mountain dołączył Forest. Rowerek wykonany jest ze sklejki bukowej, posiada opony o terenowym bieżniku, a jego wymiary są takie same jak Mountaina… czyli siodełko regulowane w zakresie 33-41,5cm.

Opis oraz zdjęcia w jak zwykle ;) super jakości na stronie produktu “Rowerek bez pedałów LIKEaBIKE Forest

knog-frog

Słońce zachodzi coraz wcześniej, dlatego w naszej ofercie pojawiły się nowe sympatyczne lampki Frog australijskiej firmy Knog. Frog dostępna jest w pięciu kolorach: różowym, czerwonym, zielonym, niebieskim i pomarańczowym. Frog’a z białą diodą montujemy w dziecinnie prosty sposób na kierownicy, a z czerwoną na sztycy podsiodłowej. Lampka posiada tryb świecenia ciągły i migający.

Dzięki elastycznemu tworzywu z jakiego jest wykonana, lampka Frog pasuje do kierownic o różnych średnicach i kształtach.

Pełny opis i duże zdjęcia lampek na stronach: lampka Frog na przód, lampka Frog na tył.

AktywnySmyk napisał dnia 9 września 2009 w kategorii: Przyczepki, Rowerki biegowe LIKEaBIKE
Tagi wpisu: InSTEP   InSTEP Take2   Knog Frog   lampka   LIKEaBIKE   LIKEaBIKE Forest   nowość   promocja   przyczepka   rowerek bez pedałów