Blog sklepu AktywnySmyk.pl

LIKEtoBIKE – i jak go nie polubić ;-)

LIKEtoBIKE | źródło: FaceBook http://www.facebook.com/pages/LIKEaBIKE-UK-Balance-Bikes

LIKEtoBIKE | źródło: FaceBook www.facebook.com/pages/LIKEaBIKE-UK-Balance-Bikes

Tego rowerka nie możemy się już doczekać! :-)

Firma Kokua, producent rowerków biegowych LIKEaBIKE Jumper oraz klasycznych drewnianych LIKEaBIKE zaprezentowała swoje najnowsze dzieło, czyli dziecięcy rowerek z pedałami. Znając Jumpera będzie to tak samo udana konstrukcja i wykonanie :-)

Dzisiaj na stronie FaceBook > LIKEaBIKE UK Balance Bikes pojawiły się zdjęcia (rendery) i rysunki tego rowerka. Widać już, że rowerek będzie miał regulowane siodełko w zakresie 49-59cm. Rama, widelec, kierownica, suport, sztyca, fajka (a-head) wykonane z aluminium… wszystko to ma dać wagę 7,5kg!!! Tylko siedem i pół kilograma! Rewelacja!

Rowerek będzie produkowany w dwóch wersjach… z hamulcem nożnym (torpedo) oraz z dwoma hamulcami typu v-break. Obręcze kół oczywiście aluminiowe + opony Schwalbe. Ponoć będzie możliwość zamontowania błotników i bagażnika.

Od firmy Kokua dowiedzieliśmy się, że rowerek pojawi się na początku 2010 roku!

ps. tak sobie myślę, że rama została tak zaprojektowana aby móc zdjąć w łatwy sposób łańcuch, potem suport i mieć na początku rowerek bez pedałów dla kilkulatków, które jeszcze nie potrafią utrzymać równowagi. Pożyjemy zobaczymy…

AktywnySmyk napisał dnia 10 listopada 2009 w kategorii: Rowerki biegowe LIKEaBIKE
Tagi wpisu: LIKEtoBIKE   Zapowiedzi AktywnegoSmyka