Blog sklepu AktywnySmyk.pl

Laufrad Puky LR XL czyli zabawki na podwórko – miesięcznik Dziecko nr 5 (maj 2010)

Zabawki na podwórko - Laufrad Puky LR XL

Zakupy · Zabawki na podwórko | Miesięcznik Dziecko nr 5 (maj 2010) | Laufrad Puky LR XL

W numerze 5 miesięcznika Dziecko (maj 2010) panie Katarzyna i Junona proponują zabawki na podwórko, a wśród nich laufrad Puky LR XL!

Czytamy:

Wiosenna aura zachęca do aktywnego spędzania czasu […] zobaczcie […] czym można się bawić […]

My się całkowicie zgadzamy, że aktywnie spędzony czas jest dla Smyka strzałem w dziesiątkę  :-) a dlaczego wybrać w tym celu rowerek biegowy … możecie przeczytać na stronie “Laufrad, czyli to co najlepsze dla twojego smyka“.

W sklepie AktywnySmyk.pl znajdziecie nie tylko tak duży laufrad jak Puky LR XL, w którym siodełko jest na minimalnej wysokości 40cm ale też mniejsze, np laufrad Puky LR M, w którym siodełko jest na wysokości 30cm… a pomiędzy mamy laufrad Puky LR 1 lub LR 1Br z siodełkiem na minimalnej wysokości 35cm.

Dlaczego piszemy o minimalnej wysokości siodełka, a nie piszemy, że laufrad jest dla dziecka w wieku np 2 lat… dlaczego?!?! o tym możesz się dowiedzieć na stronie “Dobór wielkości rowerka biegowego“.

Prawie byśmy zapomnieli napisać, że na główce modela znajduje się kask dziecięcy Giro Flurry, który jest kaskiem dla troszkę starszych smyków, ponieważ jego obwód jest regulowany od 50 do 57cm. Oczywiście znajdziecie u nas także mniejsze kaski, jak na przykład kask dla dziecka Puky PH 1 o regulacji od 46cm oraz większe Giro Me2 (regulacja od 48cm) albo kask Giro Rodeo (regulacja od 50cm).

Na kolanach rowerzysty widzimy ochraniacze Roces, a na dłoniach rękawiczki rowerowe Zener Chris.

Aktywny sprzęt oraz jednego z modeli do sesji zdjęciowej dostarczył AktywnySmyk ;-)

AktywnySmyk napisał dnia 9 kwietnia 2010 w kategorii: Dzieci na rowerkach biegowych, o AktywnymSmyku, Rowerki biegowe Puky
Tagi wpisu: Giro   Giro Flurry   kask   miesięcznik Dziecko   Puky   Puky LR XL   Rowerki biegowe