Blog sklepu AktywnySmyk.pl

Promocja – hulajnoga trójkołowa Mini Micro

Hulajnoga trójkołowa Mini Micro

Od 27 maja hulajnoga trójkołowa Mini Micro w niższej cenie!

O tej kapitalnej hulajnodze piszemy tak:

Główną zaletą Mini Micro jest zastosowanie innowacyjnego systemu jezdnego. Młody kierowca steruje hulajnogą delikatnie się przechylając i przenosząc ciężar ciała w odpowiednią stronę (podobnie jak w deskorolkach) oraz odginając drążek kierownicy w lewo lub prawo. Przednie kółka skręcają się bardzo delikatnie, co zapobiega wywrotkom jakie mogą mieć miejsce przy tradycyjnych hulajnogach podczas nagłego, ostrego skrętu przedniego koła.

Poniżej kilka komentarzy rodziców naszych małych Klientów:

Hulajnoga jest rzeczywiście rewelacyjna! Moja trzyletnia córeczka nauczyła się na niej jeździć w 1 dzień. Obecnie śmiga na niej jak burza, aż ciężko dogonić :-) Na dodatek to jej ulubiona zabawka, jak sama powiedziała: “po prostu moja hulajnoga”…. :-)

Hulajnoga jest poprostu hitem. Synek od początku ją bardzo polubił a co najważniejsze od razu wiedział jak jeździć – dzięki temu się nie zniechęcił. Nauka zakręcania trwała u naszego 2,5 latka 2 tygodnie. Polecam

Hulajnoga jest rewelacyjna! Jeden z bardziej udanych prezentów dla moich dzieci. Miała być dla synka- prawie 4 lata, ale również moja niespełna 2,5 letnia córa bardzo sobie ją upodobala i jeździ już chyba lepiej od brata. Hulajnoga jest bardzo stabilna i zwrotna. Duży plus za możliwość demontażu rączki oraz za niewielką wagę. W przyszłym sezonie będziemy musieli dokupić starszą “siostrę”, bo a już niestety dla synka za mała. Polecam!

AktywnySmyk napisał dnia 27 maja 2010 w kategorii: Hulajnogi Micro
Tagi wpisu: okazja   promocja