Blog sklepu AktywnySmyk.pl

“Rower? To nas kręci!” miesięcznik Dziecko nr 6 – przyczepka rowerowa Croozer – cześć 1

"Rower? To nas kręci!" tekst: Katarzyna Gliwińska; źródło: miesięcznik Dziecko nr 6

"Rower? To nas kręci!" tekst: Katarzyna Gliwińska; źródło: miesięcznik Dziecko nr 6

W czerwcowym wydaniu miesięcznika “Dziecko” możecie przeczytać tekst autorstwa Katarzyny Gliwińskiej pt. “Rower? To nas kręci!“, a w nim mnóstwo produktów od AktywnegoSmyka ;-)

Musimy się przyznać nieskromnie, że zdjęcia to tego artykułu pochodzą właśnie od nas :-) i są genialne :D

Ale do rzeczy, bo nie zajmujemy się tutaj zdjęciami tylko tekstem, pod bardzo fajnym tytułem “Rower? To nas kręci!”. Zacytujemy kilka fragmentów, a do całości odsyłamy do wydania nr 6 magazynu “Dziecko”. Uwaga zaczynam…

Stop, stop… nie napisaliśmy, że będziemy dawkować emocje i teraz przytoczymy tylko fragment… dobra… uwaga zaczynamy…

Pani Katarzyna pisze na temat rowerowych wypraw z dziećmi i między innymi przyczepki do roweru:

Wyprawy rowerowe to świetny sposób na urozmaicenie rodzinnych wakacji […] wygodniejsza dla dziecka będzie przyczepka rowerowa […] przyczepka wydaje się praktyczniejsza od fotelika rowerowego, szczególnie podczas długich wypraw […] do przyczepki zmieszczą się (oprócz dziecka!) dodatkowe bagaże […] dyszel… jest na tyle elastyczny… gdyby rower się przewrócił, przyczepka nie podąży w ślad za nim […] niektóre przyczepki można łatwo i szybko przekształcić w trójkołowy wózek […]

Ufff… ale cytat! Pani Kasia ujęła kilka ważnych powodów, dla których warto używać przyczepkę… w dalsdzej części tekstu pisze o bezpieczeństwie… a co konkretnie pisze – to u nas w kolejnym odcinku :-)

Dodajmy, że artykuł ilustruje zdjęcie genialnej (przetestowanej osobiście przez nadwornego oblatywacza AktywnegoSmyka) przyczepki rowerowej Croozer Kid for 2, z naszej oferty :-)