Blog sklepu AktywnySmyk.pl

Nowość – przyczepka rowerowa Croozer Kid for 1

Przyczepka rowerowa Croozer Kid for 1

Przyczepka rowerowa Croozer Kid for 1 (na zamówienie)

Aby opisać przyczepkę rowerowa Croozer Kid for 1 powtórzymy nasz całkiem wyczerpujący temat – opis przyczepki rowerowej Croozer Kid for 2, ponieważ konstrukcja jest w gruncie rzeczy taka sama, prócz dwóch detali, a mianowicie tego, że przyczepka rowerowa Croozer Kid for 1 przeznaczona jest dla jednego pasażera oraz, że dostępna jest jedynie w jednym słusznym kolorze czyli niebieskim (morskim) :-)

Przyczepkę między innymi tak opisaliśmy:

Przyczepka rowerowa Croozer Kid for 1 to niezwykle użyteczny i ekologiczny pojazd do codziennego podwożenia i odbierania dziecka z przedszkola (sprzyja aktywności ruchowej rodzica, nie stoi w korkach i jest znacznie szybszy niż małe nóżki smyka, który zwykle w drodze do przedszkola robi kilkanaście przystanków, gdy coś przykuje jego uwagę ;-). To świetny pomysł na dłuższe, weekendowe wycieczki rowerowe, wakacyjne wyjazdy i wiele więcej. Przyczepka idealnie sprawdza się zarówno w swojej podstawowej funkcji, czyli dołączona do roweru ale również jako mobilny, skrętny wózek oraz jogger, z którym nie koniecznie musisz biegać lub jeździć na rolkach, lecz możesz z nim bardziej komfortowo spacerować np. po lesie niż z opcją wózka. Croozer’a niewątpliwie docenią rodzice lubiący spędzać wakacje nad morzem, którzy do wózka, prócz małego pasażera zmieszczą bez problemu koce, ręczniki, parawan, dmuchane zabawki, tudzież inne przydatne na plaży gadżety. W przeciwieństwie do zwykłego wózka Croozer na wielkich dmuchanych oponach dobrze poradzi sobie podczas plażowej przeprawy, a rodzic nie jest, niczym wielbłąd, obładowany bagażami i nie musi mieć oczu z tyłu głowy aby ogarnąć nakręconego nadmorskim klimatem brzdąca.

Należy zaznaczyć, iż polskie prawo zabrania poruszania się rowerem z dzieckiem w przyczepce po drogach, na których obowiązuje Prawo o Ruchu Drogowym, lecz jest szansa, że zmieni się to jeszcze w 2010 roku.

Zapraszamy do zapoznania się z przyczepkami rowerowymi Croozer:

AktywnySmyk napisał dnia 23 lipca 2010 w kategorii: Przyczepki, Przyczepki Croozer
Tagi wpisu: Croozer   Croozer Kid for 1   przyczepka do roweru   przyczepka rowerowa