Blog sklepu AktywnySmyk.pl

Jak AktywnySmyk pracuje na przełomie 2010 i 2011 roku

Jak AktywnySmyk pracuje na przełomie 2010 i 2011 roku

Jako, że wielkimi krokami zbliża się najbardziej “napięty” czas w roku chcieliśmy zawczasu obwieścić jak AktywnySmyk będzie pracował na przełomie roku, i tak:

– przedŚwiątecznie

Wszelkie przesyłki wysyłamy do czwartku (23 grudnia) włącznie. Kurier odbiera je od nas o godz 17, a co za tym idzie zamówienia dokonane później realizować będziemy w poniedziałek 27 grudnia. Nie możemy niestety zagwarantować, że przesyłki wysłane w czwartek dotrą do odbiorców w Wigilię, bo ta kwestia będzie już w rękach kurierów DHL-u. Każdy klient po wysłaniu przez nas przesyłki otrzymuje numer listu przewozowego, po którym może ją śledzić na stronie DHL-u… a z tym numerem można też próbować odebrać przesyłkę osobiście z terminala DHL w swoim mieście, aby mieć pewność, że o właściwym czasie dotrze we właściwe miejsce pod choinką  ;-)

Na zakupy osobiste w showroomie AktywnegoSmyka zapraszamy do czwartku włącznie. W tym przypadku nie jesteśmy ograniczeniu kurierem więc wszyscy spóźnieni Mikołajowie mogą się z nami umawiać telefonicznie nawet do późnych wieczornych godzin.

W Wigilię robimy sobie wolne na ubieranie choinki i lepienie pierogów ;-)

– przedNoworocznie

W tym miejscu podobnie jak wyżej – wszelkie przesyłki wysyłamy do czwartku (30 grudnia) włącznie… zamówienia złożone po godz 17 będziemy realizować 3 stycznia.

… a w sylwestrowy piątek robimy sobie wolne na dmuchanie balonów, wieszanie serpentyn oraz  produkcję strojów na bal noworoczny  ;-)

– poNoworocznie

Z Nowym Rokiem do pracy wracamy nowym krokiem, ale tylko na pierwszy tydzień stycznia, by potem udać się na zasłużony wypoczynek, a konkretnie:

Nie pracujemy w dniach 10 – 14 stycznia, zatem wszystkie zamówienia dokonane od 7 stycznia po godzinie 17-tej realizowane będą 17 stycznia.

AktywnySmyk napisał dnia 20 grudnia 2010 w kategorii: o AktywnymSmyku, Sklep AktywnySmyk