Blog sklepu AktywnySmyk.pl

Zapowiedzi AktywnegoSmyka | Mini Seat – nowość ze stajni Micro Mobility

… a na piątek – długiego weekendu początek, zapowiemy nowy produkt ze stajni Szwajcarskiej Micro Mobility, czyli Mini Seat.

Jeździk/hulajnoga Mini Seat

Jeździk/hulajnoga Mini Seat

Już niebawem w AktywnymSmyku będzie można zakupić znana i lubianą hulajnogę Mini Micro w komplecie z drugim, niższym drążkiem (na wysokości ok. 50 cm) oraz siedzonkiem dla najmłodszych smyków. Siedzonko można zamontować na dwóch wysokościach ok. 20 cm oraz 30 cm!

Posiadacze hulajnóg Micro oraz zaczynających samodzielnie się przemieszczać roczniaków zaobserwowali zapewne, że te małe brzdące lgną do Mini Micro starszego brata czy siostry jak muchy do miodu. Próbują stawać, choć drążek za wysoko, trzymają się go w połowie wysokości i każą się wozić, albo siadają na podeście okrakiem i nieco pokracznie (po podest tuż nad ziemią) próbują napędzać pojazd nogami.

Firma Micro Mobility wyszła tym desperackim próbom na przeciw i już wkrótce zaproponuje najmłodszym Aktywnym Smykom hulajnogę – jeździk Mini Seat specjalnie dla nich!

Mini Seat - jeździk (dwie wysokości siedziska), hulajnoga z uchytem jeździka, standardowa hulajnoga Mini Micro

Mini Seat - jeździk (dwie wysokości siedziska), hulajnoga z uchytem jeździka, standardowa hulajnoga Mini Micro

Proponowana cena zestawu: hulajnoga Mini Micro + mniejszy drążek i siedzonko to 369 zł

Najmłodsza (1,4 l.) oblatywaczka pojazdów wszelakich z team’u AktywnegoSmyka już pojazd testuje, póki co nie wypowiada się w temacie (tym oraz żadnym innym) ale po częstotliwości dosiadania Mini Seat‘a oraz minie obecnej na malej buzi podczas jazdy – chyba jest czad ;-)

AktywnySmyk napisał dnia 28 października 2011 w kategorii: Hulajnogi Micro, Nowości
Tagi wpisu: Hulajnoga Mini Micro   jeździk   Jeździk Mini Micro Baby Seat   Zapowiedzi AktywnegoSmyka