Blog sklepu AktywnySmyk.pl

Zapowiedzi AktywnegoSmyka | ALPINA kask rowerowy dla dziecka

W okolicach lutego 2012 roku, czyli tuż przed startem nowego sezonu rowerowego wypatrujcie nowości w ofercie dziecięcych i młodzieżowych kasków rowerowych AktywnegoSmyka. Zupełnie nową marką, która dołączy do nas w przyszłym roku jest renomowana, niemiecka ALPINA!

ALPINA - kaski rowerowe dla dzieci

W 1980 roku Werner Grau założył firmę ALPINA. W 2011 główna siedziba niedaleko Augsburga jest jednym z liderów rynku kasków rowerowych i zimowych oraz gogli i okularów rowerowych.

Alpina tak pisze w dziale kasków dla dzieci:

Dzieci naprawdę są jak mali ludzie. Różnica polega na tym, że nadal są plastyczne. Nie tylko w odniesieniu do zasad narzucanych przez rodziców, ale również w sensie podatności mechanicznej. Szczególnie jeśli chodzi o głowę. Bo to naprawdę istotne by każde dziecko nosiło kask rowerowy, który łagodzi skutki upadku na krawężnik lub inny twardy przedmiot. Ktoś kiedyś napisał: bądźcie jak dzieci! Nie chcemy przesadzać, ale jeśli chodzi o dyscyplinę noszenia kasku, to my, dorośli, powinniśmy w tej materii świecić dobrym przykładem.

W ofercie AktywnegoSmyka pojawią się przynajmniej 3 modele  rowerowych kasków  Alpina dla dzieci!

  • kask Alpina Commet 2 – konstrukcja in-mold, 8 otworów wentylacyjnych, 220 g, sprzączka z regulacją głębokości wpięcia… rozmiary 46-51 i 51-56 cm.
  • kask Alpina Gamma – konstrukcja in-mold, 10 otworów wentylacyjnych, 220 g, sprzączka z regulacją głębokości wpięcia… rozmiary 46-51 i 51-56 cm.
  • kask Alpina Gamma Flash – konstrukcja in-mold, 10 otworów wentylacyjnych, 230 g, sprzączka z regulacją głębokości wpięcia, lampka, wzmocnienie od spodu … rozmiary 46-51 i 51-56 cm.

Zobaczcie jak prezentują się wybrane kaski:

AktywnySmyk napisał dnia 2 listopada 2011 w kategorii: Kaski dla dzieci, Nowości
Tagi wpisu: Alpina   kask Alpina   kask dziecięcy   kask rowerowy   Zapowiedzi AktywnegoSmyka