Blog sklepu AktywnySmyk.pl

Hulajnoga Maxi Micro w dwutygodniku Flesz Gwiazdy & Styl

Ava, córka Hugh Jackmana, na hulajnodze Maxi Micro. Wcześniej, co również pokazywaliśmy na blogu, dziewczynka śmigała na młodszej siostrze tej kultowej szwajcarskiej hulajnogi czyli Mini Micro. Pewien progress również u taty, który jak widać dorobił się też własnej hulajnogi, bo wcześniej  za córką biegał ;-)

I to jest bardzo częsty scenariusz, który prócz rodziny Jackman’ów i wielu wielu innych przydarzył się także ekipie AktywnegoSmyka.  Najpierw młody brzdąc śmiga na Mini Micro, a rodzic biega, najpierw wolniej, potem nieco szybciej, następnie smyk wyrasta z Mini i przesiada się na Maxi sprawiając, ze biegnący rodzic nie ma już szans nadążyć, więc idzie po rozum do głowy zabezpieczając sobie własne dwa lub 3 kółka z podestem i drążkiem i znowu jest w stanie dogonić młodzież więc morale wzrasta, a smyk ma godnego przeciwnika  i wszyscy się cieszą ;-)

Hulajnoga Maxi Micro

Źródło: Flesz Gwiazdy & Styl nr 12/18

Hulajnoga Maxi Micro dostępna jest w kilku szalonych kolorach:

Hulajnoga Maxi Micro T-bar pomarańczowa Hulajnoga Maxi Micro T-bar niebieska Hulajnoga Maxi Micro T-bar biała Hulajnoga Maxi Micro T-bar zielona
Hulajnoga Maxi Micro T-bar różowa Hulajnoga Maxi Micro T-bar czarna Hulajnoga Maxi Micro T-bar fioletowa
AktywnySmyk napisał dnia 27 lipca 2012 w kategorii: Dzieci na hulajnogach, Hulajnogi Micro
Tagi wpisu: Dwutygodnik Flesz   Hulajnoga Maxi Micro   Hulajnoga Micro