Blog sklepu AktywnySmyk.pl

Nowość | Hulajnoga Mini Micro różowa o nowych kołach

Różowa hulajnoga trójkołowa Mini Micro z czarnymi uchwytami oraz “wyścigowymi” czarnymi kołami to genialny środek lokomocji dla młodej damy. Dzięki zamontowaniu dwóch kółek z przodu oraz jednemu z tyłu jest stabilna, a zarazem uczy utrzymania równowagi poprzez sprytny system skrętu kierownicy. Ta genialna hulajnoga przeznaczona jest dla dzieci ważących nie więcej niż 20 kg. Waga tej małej hulajnogi to tylko 1,7 kg!

Hulajnoga Mini Micro uczy dziecko utrzymywania równowagi, balansowania ciałem, pozwala najmłodszym smykom cieszyć się jazdą, która do tej pory zarezerwowana była dla starszych dzieci.

Główną zaletą hulajnogi Mini Micro jest zastosowanie innowacyjnego systemu jezdnego. Młody kierowca steruje hulajnogą delikatnie się przechylając i przenosząc ciężar ciała w odpowiednią stronę (podobnie jak w deskorolkach) oraz odginając drążek kierownicy w lewo lub prawo. Przednie kółka skręcają się bardzo delikatnie, co zapobiega wywrotkom jakie mogą mieć miejsce przy tradycyjnych hulajnogach podczas nagłego, ostrego skrętu przedniego koła.

Czarne kółka przednie, wykonane z wytrzymałego tworzywa i zaopatrzone w łożyska, są większe co ułatwia jazdę, a także pokonywanie niewielkich nierówności terenu, tylne – nieco mniejsze, niełożyskowane kółko zaopatrzone jest w hamulec uruchamiany piętą. Część wewnętrzna hamulca wykonana jest z metalu, natomiast zewnętrzna – mająca kontakt z nogą dziecka – z tworzywa sztucznego.

AktywnySmyk napisał dnia 30 sierpnia 2012 w kategorii: Hulajnogi Micro, Nowości
Tagi wpisu: Hulajnoga Mini Micro   Micro