Blog sklepu AktywnySmyk.pl

Kettler: Nowe rowerki biegowe na 2010 rok

Już za chwileczkę, już za momencik w ofercie firmy Kettler pojawi się cała ferajna nowych modeli rowerków biegowych na 2010 rok.

Ze znanych w 2009 roku modeli nie zmienione pozostają dwa, czyli popularny wśród najmniejszych rowerzystów czerwono-żółty laufrad Kettler Speedy 10″ na piankowych oponach oraz nieco większy różowo-biały Kettler Sprint Księżniczka na pompowanych.

Rowerki biegowe Kettler Sprint Air Prinzessin i Sprint Air Racing (modele na 2010r.)

Rowerek biegowy Sprint prócz Księżniczki będzie miał też swojego męskiego odpowiednika czyli biało-czarno-czerwonego Kettera Sprint Air Racing dla miłośników wszelakich wyścigów.

Rowerki biegowe Kettler Speedy 10, Speedy 12,5" blue i Speedy 12,5" pink (modele na 2010r.)

Nasz stary znajomy niebiesko-żółty rowerek biegowy Kettler Speedy 12,5″ z hamulcem nabierze w nowym sezonie nowych barw: już wkrótce ten popularny laufrad na piankowych oponach dostępny będzie w dwóch kolorach: błękitnym i różowym.

Rowerek biegowy Kettler Orange Air

Rowerek biegowy Kettler Orange Air (modele na 2010r.)

Co więcej do dwóch nowych Speedy’ch 12,5″ dojdzie w tym sezonie również ich odpowiednik na pompowanych oponach, czyli pomarańczowy laufrad Kettler Orange Air.

Rowerek biegowy Kettler Run Air Fly i Kettler Run Air Layana

Rowerki biegowe Kettler Run Air Fly i Kettler Run Air Layana (modele na 2010r.)

Na koniec coś zupełnie nowego, czyli dwa nowe modele na pompowanych kołach: niebiesko-biały Kettler Run Air Fly oraz różowo-biały Kettler Run Air Layana. Te dwa nowe rowerki biegowe od Kettlera będą miały między innymi obniżoną ramę i wygodne wyprofilowane siodełko, hamulec i nóżkę.

Więcej szczegółów poznamy już wkrótce na targach rowerowych, z których relacje zamieścimy na naszym blogu.