Blog sklepu AktywnySmyk.pl

Nowość rowerek biegowy Kettler Orange Air

rowerek biegowy Kettler Orange Air bokiem

Nowość w ofercie AktywnegoSmyka, Kettler Orange Air - "wersja pompowana" Kettler'a Speedy 12,5"

Jak piszemy tak robimy :-) od dzisiaj w nowościach AktywnegoSmyka znajdziecie świeżutki rowerek biegowy Kettler Orange Air.

Rowerek biegowy Orange Air to nowa propozycja firmy Kettler na rok 2010. Jest to model oparty o sprawdzoną konstrukcję rowerka biegowego Kettler Speedy 12,5″. W modelu Orange Air zamiast opon pianowych, w które zaopatrzony jest Speedy 12,5″, zastosowano duże pompowane opony poprawiające komfort jazy, lepiej trzymające się nawierzchni lecz niestety zwiększające również wagę rowerka do 5,3 kg.

Orange Air prócz pompowanych opon różni się od Speedy 12,5″ również wymiarami i oczywiście kolorem, któremu, pomimo nazwy Orange, naszym zdaniem raczej bliżej ku brązowemu niż pomarańczowi. Wymiary Orange Air’a są o około pół centymetra większe w stosunku do Speedy 12,5″ za sprawą zastosowanych w nim większych opon.

W skrócie… rowerek biegowy Kettler Orange Air posiada regulację siodełka od 35,5 do 44,5 cm, kierownicę na stałej wysokości 59 cm, duże pompowane opony 12½×2¼” o płytkim bieżniku, hamulec tylnego koła i użyteczną nóżkę. Waży 5,3 kg. Przeznaczony jest dla dziecka, którego długość nóżki (w buciku) wynosi minimum 35 cm, co odpowiada ok. 90 cm wzrostu i wieku od około 2,5 lat.

Cały opis oraz jak zwykle super zdjęcia znajdziecie pod adresem – Rowerek biegowy Kettler Orange Air

Spod znaku Kettler’a prócz  Orange Air w ofercie AktywnegoSmyka znajdziecie rodzinę rowerków biegowych Speedy:

…a już wkrótce dwa nowe modele rowerków biegowych Sprint oraz super nowość – laufrady Kettler Run Air z obniżona ramą.

AktywnySmyk napisał dnia 2 marca 2010 w kategorii: Rowerki biegowe Kettler
Tagi wpisu: Kettler   Kettler Orange Air   Kettler Speedy   nowość   rowerek biegowy nowości