Blog sklepu AktywnySmyk.pl

Nowość – przyczepka Croozer (już niebawem online)

przyczepka do roweru Croozer

Długo przez nas oczekiwana przyczepka do rowerku Croozer Kid for 2 jest już u nas!

Zanim trafi do sklepu internetowego minie kilka dni… w tym czasie zainteresowanych zapraszamy do biura aby zobaczyć, popchnąć, powozić dzieci albo dziecko.

Opiszemy oczywiście dokładnie tę wspaniała przyczepkę, tymczasem dla niewtajemniczonych… jak widać powyżej z przyczepki można zrobić jogger albo wózek. Świetnie sprawdza się na wakacjach, na weekendowych jazdach rowerowych oraz w codziennym podrzucaniu bardzo młodej młodzieży do przedszkola (wszystkie opcje dokładnie przetestowaliśmy w ubiegłorocznym modelu przyczepki Croozer więc wiemy co piszemy :-)

Przyczepka ma obszerny bagażnik, gdzie spokojnie zmieści się wakacyjny niezbędny bagaż ale też np. hulajnoga Mini Micro albo rowerek biegowy (lekko tylko wystawać z niej będzie kierownica) :D

O przyczepce można przeczytać tak:

CROOZER KID – JEDNA PRZYCZEPKA, TRZY MOŻLIWOŚCI.

CROOZER KID – WSZECHSTRONNY.
Croozer Kid jest prosty i praktyczny: Można go używać jako wózka do joggingu, spacerówki lub przyczepki rowerowej. W tym pakiecie 3 w 1 jest wszystko, czego potrzebujesz.

Poczuj się bezpiecznie:
Niski środek ciężkości zapewnia bezpieczną jazdę. Twoje dziecko siedzi wygodnie w swoim siedzeniu i ma pełną ochronę: pasy bezpieczeństwa mocowane w 5 punktach na ramie, mocne aluminiowe zderzaki i zwiększoną przestrzeń dla pasażera, a rączka wózka pełni rolę „ramy zabezpieczającej przy wywrotce” – zapewniając bezpieczeństwo Twojego dziecka tak na wszelki wypadek …

Wsiadaj i baw się dobrze.
Twoje dzieci wprost pokochają Croozera! Nawet niemowlęta czują się świetnie w Croozerze. Osłonięte przed wiatrem i warunkami atmosferycznymi, mają wspaniały widok. A za siedzeniem zawsze jest wiele miejsca na schowanie jedzenia czy zabawek dla małego podróżnika.

Wózek z jednym siedzeniem czy z dwoma?
To zależy od Ciebie. Nawet jeśli nie planujesz poszerzenia rodziny, wózek z dwoma siedzeniami przyda się dla dziecięcych przyjaciół!

  • wielofunkcyjna osłona chroniąca przed owadami, deszczem i wiatrem
  • oddzielne miejsce do siedzenia dla dwójki dzieci (Croozer Kid for 2)
  • odblaskowe znaczniki
  • wysoki stopień bezpieczeństwa dzięki niskiemu środkowi ciężkości
  • za siedzeniem pojemne miejsce na bagaż
  • system szybkiego składania
  • Obowiązujące przepisy Ustawy Prawo o Ruchu Drogowym nie pozwalają na przewożenie osób w przyczepkach
  • przyczepka wyposażona jest w dwuczęściowy zaczep do roweru, chorągiewkę sygnalizacyjną, koło do wózka i duże koło przednie do biegania

Źródło: croozer.pl

AktywnySmyk napisał dnia 7 kwietnia 2010 w kategorii: Przyczepki Croozer
Tagi wpisu: Croozer   Croozer Kid for 2   nowość   przyczepka   przyczepka Croozer