Blog sklepu AktywnySmyk.pl

Nowość – przyczepka rowerowa Croozer Kid for 2

Przyczepka rowerowa Croozer Kid for 2

To tak nie do końca nowość,  gdyż pisaliśmy już o tej przyczepce kilka tygodni temu ale nie była ona wówczas dostępna w sklepie internetowym AktywnySmyk.pl, którą to zaległość właśnie dzisiaj nadrobiliśmy, ale nie ma co się rozwodzić… przejdźmy do rzeczy :-)

W dużym skrócie… przyczepka rowerowa Croozer Kid for 2 posiada dwa wygodne siedzenia dla małych pasażerów wyposażone w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, dużą przestrzeń na nogi, sporą część bagażową, pompowane 20″ koła i pomarańczową chorągiewkę. Croozer Kid for 2 to jeden pojazd i trzy zastosowania: przyczepka do roweru, jogger i wózek :-) W zestawie Croozer Kid for 2 znajduje się oczywiście dyszel do połączenia z rowerem ale również małe kółko, przy pomocy którego bardzo łatwo z przyczepki zrobisz skrętny wózek oraz większe, 16-calowe koło, które posłuży do wyczarowania użytecznego dla pro-sportowych rodziców joggera. Maksymalne obciążenie przyczepki to 45kg, a maksymalny wzrost pasażerów to 117cm. Sama przyczepka waży ok 16kg.

Croozer Kid for 2 to niezwykle użyteczny i ekologiczny pojazd do codziennego podwożenia i odbierania dziecka lub dwójki z przedszkola (sprzyja aktywności ruchowej rodzica, nie stoi w korkach i jest znacznie szybszy niż małe nóżki smyka, który w drodze do przedszkola musi się przecież zatrzymać kilkanaście razy, gdy coś przykuje uwagę smyka ;-). To świetny pomysł na dłuższe, weekendowe wycieczki rowerowe, wakacyjne wyjazdy i wiele więcej. Przyczepka idealnie sprawdza się zarówno w swojej podstawowej funkcji, czyli dołączona do roweru ale również jako mobilny, skrętny wózek oraz jogger, z którym nie koniecznie musisz biegać lub jeździć na rolkach, lecz możesz z nim łatwiej spacerować np. po lesie niż z opcją wózka. Croozer’a docenią w 100% rodzice lubiący spędzać wakacje nad morzem, którzy do wózka, prócz dwójki małych pasażerów zmieszczą bez problemu koce, ręczniki, parawan, dmuchane zabawki, tudzież inne przydatne na plaży gadżety. W przeciwieństwie do zwykłego wózka Croozer na wielkich dmuchanych oponach dobrze poradzi sobie podczas plażowej przeprawy, a rodzic nie jest niczym wielbłąd obładowany bagażami i nie musi mieć oczy z tyłu głowy aby ogarniać brzdące rozbiegające się zwykle w dwie strony.

Należy zaznaczyć, iż polskie prawo zabrania poruszania się rowerem z dzieckiem w przyczepce po drogach, na których obowiązuje Prawo o Ruchu Drogowym ale ponoć ma się to zmienić jeszcze w roku 2010.

Więcej o przyczepce dowiesz się na stronie produktu – “Przyczepka rowerowa Croozer Kid for 2

AktywnySmyk napisał dnia 27 kwietnia 2010 w kategorii: Przyczepki Croozer
Tagi wpisu: Croozer   Croozer Kid for 2   nowość   przyczepka   przyczepka Croozer