Blog sklepu AktywnySmyk.pl

Nowość – rowerki (z pedałami) Puky ZL 16 Alu

Rower (z pedałami) Puky ZL 16 Alu w kolorach: granatowy, niebieski i jasnoróżowy.

Nowość w naszej ofercie to rowerek (z pedałami) Puky ZL 16 Alu, który jest idealnym następcą rowerka biegowego przeznaczonym dla dzieci o długości nóżki min. 42cm. Firma Puky poleca go smykom od 1 m wzrostu oraz wieku powyżej 3 lat.

Dzięki nisko prowadzonej, aluminiowej ramie o klasycznym kształcie dziecięcego rowerka miejskiego, dziecko może bardzo łatwo przełożyć nogę podczas zajmowania pozycji na siodełku. Jest to miła odmiana od wszechobecnych dziecięcych rowerów „górskich” z wysoko prowadzoną ramą, brakiem błotników i grubymi terenowymi oponami. Należy dodać, że w porównaniu do „górali” kierownica w tym rowerze umieszczona jest dużo wyżej co powoduje, że pozycja młodego rowerzysty jest wyprostowana i bardziej komfortowa.

W skrócie o rowerku Puky ZL 16

Rowerki (z pedałami) firmy Puky są do odbioru osobistego w siedzibie AktywnegoSmyka. Dopuszczamy wyjątki, jeśli uznamy, że kupujący posiada wystarczającą wiedzę, która pozwoli na prawidłowe złożenie i bezpieczne użytkowanie rowerka… chętnych zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Zobacz wszystkie dostępne kolory rowerka Puky ZL 16 Alu:

AktywnySmyk napisał dnia 6 maja 2010 w kategorii: Rowerki biegowe Puky
Tagi wpisu: Puky   Puky ZL 16 Alu   rowerek z pedałami