Blog sklepu AktywnySmyk.pl

Nowość – rowerek biegowy Puky LR XL (model 2011)

Rowerki biegowe Puky LR XL (wersja 2011)

Mamy dla Was nową odsłonę rowerka biegowego Puky LR XL! Firma Puky na rok 2011 przygotowała bowiem lifting największego ze swoich rowerków biegowych.

Co się zmienia?

Koła! Nowa XL-ka ma szprychowe koła (wyposażone w łożyska maszynowe), dzięki temu rowerek lekko traci na wadze i waży teraz ok. 5,6 kg.

Hamulec! W nowej XL-ce producent zastosował jeden mocny hamulec typu v-brake (klasyka wśród hamulców dla starszaków) na tylne koło. Tak na marginesie…dzięki temu zabiegowi na kierownicy nowej XL-ki jest teraz więcej miejsca na np. dzwonek, czy torebkę. Hamulec typu v-brake wymaga regulacji (sprawdzenia i regulacji okładzin hamulca) dlatego w serwisie AktywnegoSmyka każdy rowerek biegowy Puky LR XL jest wyjmowany z pudełka i poddawany regulacji… rowerek z wyregulowanym hamulcem jest ponownie pakowany i dopiero wysyłany do małego klienta. Do rodziców lub dziadków smyka należeć będzie jedynie zamontowanie kierownicy i dostosowanie wysokości siodełka…

Kolory! Nowy rowerek  XL nabył teraz zupełnie nowego dla firmy Puky malowania. W odróżnieniu bowiem od dotychczasowych czerwono-żółtych, niebieskich i różowych rowerków biegowych, nowe XL-ki pomalowano na biało dla tych spokojniejszych oraz wściekło-zielono (kolor kiwi) dla tych bardziej szalonych ujeżdżaczy laufradów ;-)

Lekko zmieniają się też wymiary!… XL-ka na 2011 rok jest dłuższa o kilka centymetrów (96 cm) i ma ciut wyżej siodełko (ok. 41 cm).

Cena! Niestety lifting XL-ki trochę chyba kosztował więc producent zdecydował podnieść też nieco jej cenę. I tak do końca 2010 roku rowerek ten będzie kosztował 499 zł, a wraz z nowym rokiem i nowym VAT-em 509 zł.

Otrzymaliśmy informację, że model 2010 czyli rowerek biegowy Puky LR XL czerwony pozostanie w produkcji, a zatem będzie wciąż dostępny w AktywnymSmyku. Wersja niebieska przestaje być produkowana więc pozostanie w ofercie AktywnegoSmyka do wyczerpania zapasów.

AktywnySmyk napisał dnia 14 grudnia 2010 w kategorii: Nowości, Rowerki biegowe Puky, Sklep AktywnySmyk
Tagi wpisu: nowość   Puky   Puky LR XL