Blog sklepu AktywnySmyk.pl

Nowość – duuuży, niebieski rowerek biegowy Puky LR XL

Nowość niebieski rowerek biegowy Puky LR XL

Niebieski rowerek biegowy Puky LR XL

Miło nam poinformować, że jeden z największych rowerków biegowych dostępny w Aktywnym Smyku  – Puky LR XL zyskał w sezonie 2010 nowego kumpla, a jest nim niebieski Puky LR XL z dwoma hamulcami. Prócz koloru nowa “ikselka” dorobiła się naprawdę miękkiej osłonki na kierownicę zabezpieczającej smyka w razie zderzenia.

Na wyposażeniu mamy dwa hamulce, klamki dostosowane do małych rączek, oczywiście z regulacją odległości od kierownicy, podnóżek gdzie można oprzeć zmęczone nóżki, solidną nóżkę oraz duuuże opony 12,5×2,25″ o terenowym bieżniku. Mhy… co jeszcze?!? a! standard w rowerkach Puky duże uchwyty kierownicy z poszerzonymi, harmonijkowymi końcówkami zwiększają bezpieczeństwo dziecka w razie upadku na kierownicę.

A tak na marginesie to pokażcie mi rowerek, który ma równie dopracowane uchwyty kierownicy co Puky?!? :-)

Ten największy z rowerków biegowych Puky przeznaczony jest dla 3 lub więcej-letnich smyków, których długość nóżki mierzona w buciku po wewnętrznej stronie przekracza 40 cm, co odpowiada mniej więcej wzrostowi powyżej 95 cm.

Rowerki biegowe Puky LR XL

Przypomnijmy :-) o tym, że w AktywnymSmyku dostaniecie model LR M dla smyka o długości nóżki w buciku ok 30cm a dla ciut większego smyka model LR 1 dla nóżki w buciku minimum 35cm.

Rowerki biegowe Puky LR M – siodełko od 30cm

Rowerki biegowe Puky LR 1 (bez hamulca) – siodełko od 35cm

Rowerki biegowe Puky LR 1Br (z hamulcem) – siodełko od 35cm

Przed zakupem polecamy zapoznać się z naszym poradami na stronie “Rowerek bez pedałów – PORADNIK

    AktywnySmyk napisał dnia 8 lutego 2010 w kategorii: Rowerki biegowe Puky, Sklep AktywnySmyk
    Tagi wpisu: nowość   Puky   Puky LR XL   Rowerki biegowe