Blog sklepu AktywnySmyk.pl

Nowość – rowerek trójkołowy Puky CAT C6 Ceety

Rowerek trójkołowy Ceety to ciekawa hybryda firmy Puky łącząca rowerek trójkołowy z idealnym na zakupy spacerowym wózkiem.

Rowerek trójkołowy CAT S6 - CEETY

Rowerek trójkołowy Puky CAT C6 Ceety

Ceety posiada mechanizm wolnego koła z blokadą, podest na stopy, hamulec, ograniczenie skrętu kierownicy z blokadą, piankowe koła oraz wygodny, regulowany uchwyt do pchania. Ponadto Ceety został wyposażony w pięciopunktowe pasy, torbę oraz pojemnik na zakupy pod siedzeniem. CAT S6 Ceety producent poleca dla smyka o wzroście od ok. 80 cm i wieku od ok. półtora roku.

Rowerek trójkołowy CAT S6 - CEETY

Rowerek trójkołowy Puky CAT C6 Ceety

Puky Ceety wyróżnia od innych rowerków trójkołowych Puky przede wszystkim bogate wyposażenie oraz uchwyt.

Ceety posiada demontowany podnóżek, który tworzy podest do trzymania stóp, nie ma co ukrywać… dużo wygodniej trzyma się na nim stopy niż na pedałach. Druga sprawa to, że przejażdżki na takim rowerku trójkołowym może zacząć młodsze/niższe dziecko, nie dosięgające jeszcze do pedałów. Firma Puky proponuje spacerowego Ceety dla dzieci o wzroście od 80 cm.

Ceety wyposażony został w szeroki, regulowany uchwyt do pchania, który można oczywiście zdemontować.

Rowerek trójkowy PUKY Ceety w akcji

Wyposażenie… uuuu żaden inny rowerek trójkołowy Puky nie ma aż tylu gadżetów :-) Jest wśród nich torba na ramię, którą można zamontować (na rzep) na drążku do pchania. Torba ma wymiar ok. 25x25x7 cm, posiada kieszonkę zapinaną na suwak oraz pasek na ramię z możliwością regulacji długości. Kolejny użyteczny gadżet to torba/pojemnik na zakupy znajdujący się pod siedzeniem, na nisko zamocowanej półce będącej jednocześnie twardym, możliwym do połączenia z torbą dnem… torba ta posiada uchwyt do noszenia, więc idealnie sprawdzi się jako torba na zakupy, którą można łatwo zamontować pod rowerkiem i wyjąć w celu np wypakowania.

Dla najmłodszych dzieci na siedzeniu można zamontować pięciopunktowe pasy, stąd też przygodę z trójkołowcem Ceety mogą rozpocząć już maluchy od ok 1,5 roku życia.

AktywnySmyk napisał dnia 13 maja 2011 w kategorii: Nowości
Tagi wpisu: nowość   Puky   rowerek trójkołowy   Rowerek trójkołowy PUKY