Blog sklepu AktywnySmyk.pl

Nowość | Rowerek biegowy Kettler Spirit Air

W ofercie rowerków biegowych Kettler pojawia się nowe, czerwono-żółte malowanie modelu Kettler Spirit Air. :-)

Rama i widelec zostały pomalowane na czerwono w naprawdę ładnym odcieniu a z boku ramy pojawiła się naklejka z żółtymi płomieniami i napisem Kettler. Taki sam napis i płomienie występują w modelu czarno-pomarańczowym czyli Kettler Spirit Air Rocket. Całości dopełniają żółte obręcze i kierownica. Bardzo atrakcyjne malowanie.

Do takiego rowerka idealnie będzie pasował kask Abus Rookie czerwony, kask Alpina Gamma ze strażakiem lub Alpina Comet 2 czerwony w kwiaty :-)

Rowerek biegowy Kettler Spirit Air o charakterystycznie obniżonej ramie wyposażonej w podest, posiada regulację siodełka od 37 do 46 cm, kierownicę na stałej wysokości, duże pompowane opony 12½×2¼” o płytkim bieżniku, hamulec tylnego koła i użyteczną nóżkę. Waży 5,5 kg.

Rowerek biegowy Kettler Spirit Air

Rowerek biegowy Kettler Spirit Air

Rowerek biegowy Spirit Air to nowa propozycja firmy Kettler, w której zastosowano nisko prowadzoną ramę, zasadniczo inną niż ta w dotychczasowych modelach Speedy i Sprint Air lecz podobną do tej, która znajduje się w Run Air. Rama prowadzona jest nisko co ma ułatwić wsiadanie i zsiadanie z rowerka. Młody kierowca nie musi podnosić nóżki ponad siodełkiem, teraz może przełożyć ją przed nim, gdyż rama (podest) znajduje się na wysokości ok. 17 cm. W najniższym miejscu ramy zamocowano podest, na którym dziecko może trzymać stopy podczas np. zjazdu z górki na pazurki ;-) Kształt podestu powoduje, że rama ma gładsze przejście w okolicy łączenia się głównej rury ramy oraz tylnego widelca. Należy też wspomnieć o siodełku (takie same jak w Run Air), które jest dużo głębsze i krótsze niż te, które można spotkać w rowerkach biegowych Speedy albo Sprint Air.

AktywnySmyk napisał dnia 23 marca 2012 w kategorii: Nowości, Rowerki biegowe Kettler
Tagi wpisu: Kettler   Kettler Spirit Air   nowość   rowerek biegowy Kettler   rowerek biegowy nowości